Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze 10 buc. sipca rindeluita 42x42x2000 m

Număr anunț
DA26170616
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
03410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,04 RON
Valoare atribuită
105,04 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,04 RON

din 105,04 RON estimat