Atribuită
Cumpărare directă
DACIA LOGAN; s.s. - UU14SDA4453509002 FILTRU ULEI - MANN-FILTER - 1 x 22.77 KIT FILTRU COMBUSTIBIL - MANN-FILTER - 1 x 45.67 FILTRU AER EURO5/6- O.E. - 1 x 27.72 FILTRU POLEN LOGAN II - O.E. - 1 x 28.36 ELF PURE EVOLUTION FULLTECH FE 5W30 5L - 1 x 109.78 KIT DISTRIBUTIE 1.5 DCI 2011 - O.E. - 1 x 165.56 POMPA APA AIRTEX - 1 x 123.36 KIT CUREA ACCESORII -MARCAJ 6PK1178 - 1 x 137.83 ANTIGEL GLACEOL RX TIP D 1 LT. - VERDE - O.E. - 3 x 14.93 APA DISTILATA 5L-AD - 1 x 5.63 .
- Număr anunț
- DA26140146
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUCURESTI (CUI 12346319)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 711,47 RON
- Valoare atribuită
- 711,47 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.