Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de promovarea admitere on-line, care cuprinde urmatoarele componente: - Media plan Google (Ads, Remarketing, Youtube), Facebook & Instagram Ads; - Fee strategie continut foto-video (bannere Ads si postari Social Media); - Fee planificare, monitorizare si calibrare campanie Google Ads, Remarketing si Youtube, Fecebook & Instagram Ads; - Concept si creatie continut foto-video (bannere Ads si postari Social Media).
- Număr anunț
- DA26161625
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- CREATIVE MOOD S.R.L. (CUI 41412416)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare atribuită
- 6.500 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.