Atribuită Cumpărare directă

atalog pentru învatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta din imitatie de piele; Catalog clasa pregatitoare(39 elevi)-imitatie piele;Catalog pentru învatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi-coperta imitatie piele; Condica pentru evidenta prezentei - coperta imitatie piele; Registru de evidenta nominala a eliberarii actelor de studii-coperta carton gros,imitatie piele; Registru pentru procese verbale sedinte cu parintii - coperta imitatie piele;Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri - coperta imitatie piele; Registru intrari-iesiri - coperta arhiva; Registru matricol pentru clasele I-VIII - coperta imitatie piele; Registru procese verbale consiliu profesoral - coperta imitatie piele; Registru procese verbale consiliu de administratie - coperta imitatie piele; Registru pentru inscrierea si evidenta elevilor-coperta carton gros invelita in hartie pt arhiva

Număr anunț
DA26147790
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Draganesti Vlasca (CUI 18991119)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
678,74 RON
Valoare atribuită
678,74 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

678,74 RON

din 678,74 RON estimat