Atribuită Cumpărare directă

ULEI H46,1L = 3X6,70 ANV.BKT 15.0/55-17 = 4X942,86 CAPETE DE BARA EUROTRAC = 4X263,02 ULEI VALVOLINE HVLP32-20L = 2X336,13

Număr anunț
DA26141305
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
FLORDAN COM SRL (CUI 7961244)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.515,88 RON
Valoare atribuită
5.515,88 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.515,88 RON

din 5.515,88 RON estimat