Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar RAMIFICATIE "V" PP D.110/110 87* 15083011087 Buc 3 7.44 TV.PVC U 110*2.0 GRI INEL L=1M 6420347084572 Buc 6 7.56 TEAVA PP D.110 CU 1 MUFA L3000 11110300000 Buc 3 35.95 TUB EASYKIT PP D.110 CU 1MUFA L500 11110050000 Buc 3 7.36 TEAVA PVC 110 L=0.250 MM 6420347000374 Buc 3 5.7 RAMIFICATIE PP 110/50/45 6420347007472 Buc 6 4.13 COT "V" PP D. 50 45* 15043005045 Buc 6 1.16 REDUCTIE EXCENTRICA V PP D.50/32 15140215032 Buc 6 0.9 TEAVA PVC 32 L=1M 6420347000121 Buc 6 2.42 COT V PP D.32 45* 15040603245 Buc 10 0.94 COT "V" PP D.75 45* 15044307545 Buc 6 2.42 TEAVA PPR FI20 PN20 FIBRA COMPOZITA ML 20 2.03 COT PPR 90 FI20 Buc 30 0.31 COT PPR 45 FI20 Buc 12 0.3 TEU EGAL PPR FI20 Buc 10 0.35 MUFA PPR FI20 Buc 10 0.22 COT PPR 90 FI20X1/2" FI Buc 6 2.86 RACORD PPR FI20X1/2" FE Buc 20 2.42 RAC OLANDEZ PPR FI20X1/2" FE Buc 20 5.28 2360002 2370 ROB CU SFERA NI MISTRAL PT APA F/F 1/2" ISO228 FLUTURE ROSIE - 2370R2804 Buc 20 13.5 ROB COLT VENTIL 1/2"X3/8" Z1238G Buc 10 13.13 VAS WC CIL FD Buc 3 87.97 REZERVOR WC AP110 RIO 13661011 Buc 6 140.67 0180004 PRELUNGIRE FLEXIBILA DIN PVC L=220+570 MM ALB PENTRU WC Buc 6 15.72 SET FIXARE WC 10X80 Buc 6 2.07 423006 BISON Silicon Sanitar transparent 280ml 1591315 Buc 4 12.56 USA VIZITARE 30X30 Buc 6 13.03 REDUCTIE PP EXCENTRICA 110/75 6420347004822 Buc 3 4.13 MANSON "V" PP D.110 15260811000 Buc 4 3.9 M-KLASS 0862-SUPORT+RAMA ALBA 2M Buc 1 4.79 M-KLASS 0832-VARIATOR DE TURATIE 400VA/230V Buc 1 26.61 502E CUTIE 2 POSTURI INCASTRA
- Număr anunț
- DA26174162
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.329,77 RON
- Valoare atribuită
- 2.329,77 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.