Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CARTUSE TONER HP compus din : 3 buc - Cartus Toner HP CE278A ORIGINAL OEM - pret unitar 208,40 RON / bucata - VALOAREA 625,20 LEI + 1 buc - Cartus Toner compatibil HP CE278A - pret 49,58 RON / bucata + 3 buc - Cartus Toner HP CE285A ORIGINAL OEM - pret unitar 209,24 RON / bucata - VALOAREA 627,72 LEI + 1 buc - Cartus Toner compatibil HP CE285A - pret 49,58 RON / bucata Preturile sunt exprimate in LEI FARA TVA Conditii comerciale: TRANSPORT GRATUIT pentru cantitatile precizate. PRODUSELE SUNT PE STOC magazin sau furnizor. SE LIVREAZA IN 48-72 ORE de la comanda ferma GARANTIE 12 LUNI AVEM CONT TREZORERIE ACCEPTAM TERMEN DE PLATA Termen de valabilitate a ofertei: 31 zile, oferta de pret este ferma pe toata periada de valabilitate Se va prezenta certificat de garantie, conformitate si calitate a produselor
- Număr anunț
- DA26172542
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.352,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.352,08 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.