Atribuită
Cumpărare directă
Piese utilaje agricole Stihl: 1-Autocut 56-2,=3bucx105.04=315.12 2-Piese utilaje agricole Stihl=11bucx121.01=1331.11 3-SFOARA DEMAROR 4.5MM=6mx3.78=22.68 4-Ham universal Stihl=3bucx201.69=605.07 5-Ulei 1L Stihl HP Ultra=6bucx93.28=559.68 6-FIR NYLON-CARBON PRO 2.7MMX53M=2bucx75.63=151.26 7-ULEI AMESTEC 1L=10bucx26.06=260.60 8-ULEI LANT 20L VIPOIL=1bucx151.26=151.26 9-COLT 3/8 13 RS (lant drujba)=50bucx1.85=92.50 10-Sfoara demaror 3mm=14mx2.52=35.28 11-AutoCut 46-2=4bucx88.24=352.96 12-Vaselina reductor 80gr=5bucx23.53=117.65 13-ULEI LANT FOREST 1L=5bucx9.67=48.35 14-COLT 3/8 16 RSC,=90bucx2.10=189.00 15-REZ AUTOCUT 2,7 mm x 347 m=1bucx157.15=157.15 16-Sina 40cm//3/8//1.6=2bucx152.94=305.88.
- Număr anunț
- DA26152216
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.695,55 RON
- Valoare atribuită
- 4.695,55 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.