Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, pentru 1 autoturism, inmatriculat permanent in Romania, Jud. Sibiu, marca DACIA LOGAN, 1461 cmc, 63 kw, Clasa BM: B8 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: august 2020 Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare. mai putin

Număr anunț
DA26176659
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Sibiu (CUI 17493345)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,84 RON
Valoare atribuită
500,84 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,84 RON

din 500,84 RON estimat