Atribuită Cumpărare directă

PACHET APARAT AER CONDITIONAT 12000BTU CU MONTAJ INCLUS: Aparat aer conditionat VORTEX 12000 BTU, consum energie A++, nivel zgomot 59dB, functii: Dezumidificare, Incalzire, Racire; protective impotriva fungilor, Inverter - 1 BUC/ Suport aer conditionat 12000 btu - 1 buc/ Montaj aparat aer conditionat - 1 buc

Număr anunț
DA26175507
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI 41042100)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.954,44 RON
Valoare atribuită
1.954,44 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.954,44 RON

din 1.954,44 RON estimat