Atribuită Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII DE REPARATII , INSTALARI/ INLOCUIRI DE PIESE, MATERIALE si ECHIPAMENTE, AFERENTE RETEA DE DATE PENTRU SECTIA NEUROLOGIE , CE APARTINE SPITALULUI JUDETEAN DE URGENTA MEHEDINTI 1. RACK 19'' 6 U 600X450 NEGRU cu usa de sticla si incuietoare buc 1x490.00=490.00 2. PRIZA RACK NEAGRA 19/ 1U, CU SIGURANTA SI 6 x220V buc 1x90.00=90.00 3. PATCH PANEL 19 /1U CAT 6 RJ45 24P FTP buc 1x200.00=200.00 4. SWITCH 24 Port 10/100 carcasa metalica neagra1U 19'' TPLINK buc 1x230.00=230.00 5. UPS NEGRU 3X220V, 650VA buc 1x215.00=215.00 6. Cablu UTP Patch cord- 0,5 m buc 2x3.00=6.00 7. INCUIETOARE LATERALA RACK19'"CU CHEIE buc 2x10.00=20.00 8. CANAL CABLU PVC ALB 25X25 CU CAPAC ml 42x2.50=105.00 9. CABLU UTP CAT5E ml 60x1.00=60.00 10. CONECTOR UTP RJ45 buc 4x1.00=4.00 11. DIBLU NYLON+ SURUB 6/12/42 buc 85x0.30=25.50 12. Priza UTP RJ45 Dubla aplicata Alba buc 1x15.00=15.00

Număr anunț
DA26175286
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
C.S.C. SRL (CUI 15571153)
Cod CPV
50312300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.460,50 RON
Valoare atribuită
1.460,50 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.460,50 RON

din 1.460,50 RON estimat