Atribuită Cumpărare directă

Scaun WC fs811 de camera realizat din otel vopsit alb ,picioare reglabile in inaltime,colac confortabil din plastic si galeata din plastic cu capac detasabil cu pufere cauciuc moi si sigure. Greutatea 5 kg.

Număr anunț
DA26158094
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,06 RON
Valoare atribuită
176,06 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,06 RON

din 176,06 RON estimat