Atribuită Cumpărare directă

RBC48 Acumulator APC 12V 7.2Ah pentru SMT750I, SUA750I, SUA750, SUA750US, RBC-48, RBC 48 Acumulator APC pentru SMT750I, SUA750I Cod produs: RBC48 Producator: APC Garantie: 12 luni Capacitate baterie 7,2 Ah Tensiune 12 V Tensiune totala kit 24 V Durata de viata baterie 3-5 ani Numar de baterii in kit 2 Utilizat in SUA750, SUA750I, SUA750US Inaltime 108 mm Latime 132 mm Lungime 150 mm Greutate neta 2,5 kg Culoare Negru Transport gratuit . alf 8350e asd88e-30z fpl611l#11985 pol8890e shoo488l

Număr anunț
DA26158582
Autoritate contractantă
U.M. 02592 (CUI 12542579)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
904,20 RON
Valoare atribuită
904,20 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

904,20 RON

din 904,20 RON estimat