Atribuită Cumpărare directă

Capacitate max. de dezumidificare de 20 l/zi si debit de aer de 120 m3/h. Potrivit pentru spatii de pana la 70 mp / 175 m3. 2 in 1 : dezumidificare si purificare a aerului. Uscarea rapida a hainelor. Previne formarea mucegaiului. Prefiltrul capteaza particulele mari de praf. Filtrul de carbon neutralizeaza fumul, substantele chimice, gazele si mirosurile neplacute. Lampa UV elimina microorganismele daunatoare. Ionizatorul purifica aerul de substantele nedorite si imbunatateste calitatea aerului. Purificarea aerului continua si atunci cand umiditatea stabilita este atinsa. Intretinere usoara. Clapa de oscilatie poate fi pozitionata in unghi de 450 - 900. Display digital cu LED. Monitor color. Timer. Functie de dezghetare automata si repornire cu setarile programate. Repornire automata in caz de pana de curent. LED de avertizare cand rezervorul este plin. Protectie la preaplin cu deconectare automata. Foarte silentios. Consum mic de energie. Maner si roti pentru transport. Date tehnice: Domeniul de lucru temperatura: +50C - 350C. Domeniul de lucru umiditate: 35 % - 80%. Rezervor de apa: 4 litri 3 nivele de putere Consum max: 370 W Nivel sonor: 39 dB Dimensiuni: 580 x 380 x 195 mm Greutate: 14.4 Kg

Număr anunț
DA26146791
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "Christian Tell" Gorj (CUI 4351918)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI 18701703)
Cod CPV
42113161-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.511,77 RON
Valoare atribuită
1.511,77 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.511,77 RON

din 1.511,77 RON estimat