Atribuită
Cumpărare directă
1 C015 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta duplex buc. 3 1.65 4.94 0.94 2 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare,(clasa 0), 39 elevi - coperta imitatie piele buc. 2 15.90 31.80 6.04 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 5 15.90 79.50 15.10 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta imitatie piele buc. 5 15.90 79.50 15.10 5 C089 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta duplex buc. 2 20.88 41.76 7.94 6 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 2 6.48 12.96 2.46 7 BB38 Capsator mare DL 207 buc. 1 5.50 5.50 1.04 8 BB87 Mapa plastic cu capsa buc. 1 1.00 1.00 0.19 9 BB82 Creta alba 12 rot buc. 2 1.50 3.01 0.57
- Număr anunț
- DA26166686
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII BALACITA (CUI 28997526)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259,96 RON
- Valoare atribuită
- 259,96 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.