Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii inchiriere cilindru compactor pt nivelare stadion Danesti Conform referat nr 6558/22.07.2020. Termen prestare: maxim 5 zile. Numar ore inchiriere 6. Se solicita includerea in pretul orar al tuturor cheltuielilor cu deplasarea utilajului tur retur depou prestator - stadion Danesti

Număr anunț
DA26168640
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (CUI 4510452)
Furnizor / câștigător
SUNATOAREA COM SRL (CUI 4665139)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat