Atribuită Cumpărare directă

GIACOMINI ROBINET 3/4 IE-1 BUC,RACORD PE 20*1/2 FE-1 BUC,FILTRU Y 3/4-1 BUC,OLANDEZ BR 1/2 IE-1 BUC,BANDA TEFLON APA 12M-1 BUC,DILUANT 509 0.9L-2 BUC,EMAIL IDEEA 0.75L ORANGE-1 BUC,SATIN 0.6L GALBEN-1 BUC,VOP.PITURA 0.6L ROSU INCHIS-1 BUC,VOP.PITURA 0.6L MARO INCHIS-1 BUC,VOP.PITURA 0.6L ALB POLAR-1 BUC,DANKE 0.75L VISINIU-1 BUC,DANKE 0.75L VERDE DESCHIS-1 BUC,VOP.PITURA 0.6L VERDE-1 BUC,SPRAY EFECT CROM AUR/CUPRU/ARG-2 BUC,PENS.20MM-1 BUC,PENS.30MM-1 BUC,PENS.50MM-2 BUC,PENS.80MM-2 BUC,SMIRGHEL P120-1 M,DIBLU CUI PERC 6*40-50 BUC,BURGHIU SDS+6*160MM BETON GRAPHITE-1 BUC,BURGHIU SDS+6*110MM BETON Q4 GRAPHITE-1 BUC

Număr anunț
DA26166674
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI (CUI 16037847)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,38 RON
Valoare atribuită
225,38 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,38 RON

din 225,38 RON estimat