Atribuită Cumpărare directă

BUCOVINA APA CARBO.0,5PET, conform cu oferta, 252 buc. apa minerala carbogazoasa pentru evenimentul ”Decernare titluri si distinctii” in cadrul actiunii ”Zilele Aradului” editia 2020 in data de 21 august 2020.

Număr anunț
DA26168266
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15981200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,04 RON
Valoare atribuită
383,04 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,04 RON

din 383,04 RON estimat