Atribuită Cumpărare directă

PRET IMPORTATOR !OFERTA SPECIALA / CALITATE FOARTE BUNA! CEL MAI BUN PRET ! Cearceaf din hartie 50 cm x 50 m -dublu strat, CELULOZA PURA 100 %, pretaiata, calitate foarte buna, suntem direct importatori ! 12 role/bax. Rola este ambalata individual in folie de plastic. Produsul prezinta Certificat de Conformitate Suntem importatori directi ai acestui produs si avem certificare ISO si aviz A.N.M.D.M

Număr anunț
DA26104732
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
ADAR UNIC SOLUTIONS SRL (CUI 24677766)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat