Atribuită Cumpărare directă

Referat nr. 20754 din 05.08.2020 – Necesar materiale_Laborator Diagnostic Microbiologic Sursa: Buget de stat_ P.N. - Supraveghere Boli Transmisibile (COVID-19) Kit VTM/UTM - Mediu pt. Transport Viral Coronavirus (Covid-19) + 2 tampoane sterile/test Mediu recomandat pentru transportul probelor virale, Mediu pentru transport viral pentru a asigura colectarea - transportul si stocarea a virusurilor inclusiv Coronavirus (Covid-19) Cut. = 50 tuburi x 2 ml mediu + 100 tampoane sterile exudat. Valabilitatea este de 1 an în conditii corespunzãtoare de pãstrare. Livrarea se efectueaza la sediul beneficiarului in termen de 48 ore de la comanda ferma. Livrarea este gratuita. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, certificate de analiza si instructiuni de folosire.

Număr anunț
DA26101830
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Arges (CUI 11301157)
Furnizor / câștigător
DELTAROM SRL (CUI 12388780)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat