Atribuită Cumpărare directă

Testul rapid COVID-19 IgG/IgM este un test imunocromatografic cu flux lateral pentru detectarea calitativă a anticorpilor de tip IgG și IgM pentru virusul SARS-CoV-2 în sânge integral, ser sau plasmă umană a pacientilor simtomatici. Procedura de testare nu este automatizata si nu necesita calificare sau pregatire speciala. Testul COVID-19 IgG/IgM este destinat exclusiv pentru uz profesional. Rezultatul se citeste dupa exact 15 minute. Specimen: sange integral, ser, plasma IgM: Sensibilitate: 93.7% // Specificitate: 99.1%, IgG: Sensibilitate: 98.8% // Specificitate: 98.7% Tara de provenienta: Germania (producator inclus in aviz de functionare ANMDM/MS) Impachetare: 25 teste/kit Continut kit: 25 casete de testare COVID-19 IgG/IgM; 25 pipete de unica folosinta; 1 solutie tampon (3ml), 25 lantete sterile pentru recoltare sange integral din deget, 25 servetele cu alcool, prospect - mod utilizare tradus in limba romana Marcaj CE (CE IVD) Aviz de functionare ANMDM/MS), CERTIFICAT CE , DOCUMENTE TRADUSE IN LB ROMANA

Număr anunț
DA26122635
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat