Atribuită
Cumpărare directă
VIROCLEAR este destinat utilizarii in cadrul procedurior pentru asigurarea calitatii, ca material necaracterizat nereactiv. Reactivii VIROCLEAR sunt negativi pentru anticorpi anti - HIV-1, anticorpilor anti - HIV-2, antigen HIV-1 Ag,anticorpi anti HTLV-1, anticorpi anti HTLV-2, anticorpi anti HCV, anticorpi anti-HBc totali si anti HBc IgM, HBsAg, HBeAg, anti – HBe, anticorpi anti-HDV, anticorpi anti CMV , anticorpi clasa G si M anti Treponema Pallidum precum si antigene non-treponemice ( reagine). Reactivii VIROCLEAR sunt constituiti din ser uman si proteine de origine umana, deasemenea continand agenti antimicrobieni in scopul conservarii si stabilizarii materialului. Prezentare: 1 fl x 5 ml / kit mai putin Prezentare: Ser uman reactiv pentru anticorpi IgG si IgM anti Treponema pallidum si anticorpi non treponemici (reagine). VIROTROL SYPHILIS LR A este destinat utilizarii ca material de control necaracterizat pentru metodele de diagnostic in vitro calitative utilizate la determinarea anicorpilor clasele G si M anti Treponema Pallidum precum si anticorpi non treponemici (reagine). VIROTROL SYPHILIS TOTAL este destinat uilizarii pentru furnizarea valorii medii necesara in estimarea preciziei metodei si deasemnea pentru detectarea erorilor sistematice pentru metodele specifice de laborator. Stabilitate si stocare: 1. Depozitati reactivii VIROTROL Syphilis Total la frigider intre 2 si 8 0C cand acestia nu sunt utilizati 2. In cazul depozitarii conform instructiunilor, Prezentar
- Număr anunț
- DA26103049
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.