Atribuită Cumpărare directă

toba, garnitura, placa anexa, surub toba, piaptan, cap trimmer, fir trimmer, manopera

Număr anunț
DA26122840
Autoritate contractantă
Comuna Turt (CUI 3896887)
Furnizor / câștigător
VIVALDI SRL (CUI 5736530)
Cod CPV
50531000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479,69 RON
Valoare atribuită
479,69 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

479,69 RON

din 479,69 RON estimat