Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea de „Cărucioare de transport materiale” , comform caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA26176084
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741,18 RON
Valoare atribuită
741,18 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

741,18 RON

din 741,18 RON estimat