Atribuită Cumpărare directă

Agent de inalbire pe baza de oxigen activ folosit la dezinfectia termico-chimica a materialelor textile mai putin a celor din lana. Canistra 22 kg Compozitie chimica, 15-30% Agent de inalbire pe baza de oxigen activ, 5-15% acizi organici, Densitate 1,1 g/mc Ph 1,09 nediluat

Număr anunț
DA26147727
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
ECO-CLEAN SRL (CUI 15156807)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.210,97 RON
Valoare atribuită
2.210,97 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.210,97 RON

din 2.210,97 RON estimat