Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIONARE DISCURI ANTIBIOGRAMA Colistin/ Colistin sulfat, CT-10; Cefuroxime (sodium), CXM-30; Ciprofloxacin, CIP-5; Levofloxacin / Levofloxacina, LEV-5; Amoxicilina/acid clavulanic, AMC-30; Gentamicin/Gentamicina, CN-10; PREZENTA TINE LOC SI DE COMANDA

Număr anunț
DA26115399
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33698100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,70 RON
Valoare atribuită
164,70 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,70 RON

din 164,70 RON estimat