Atribuită Cumpărare directă

AMENAJARE PARCARI

Număr anunț
DA26130894
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
Furnizor / câștigător
ALFASETT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41275297)
Cod CPV
45223300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173.371,99 RON
Valoare atribuită
173.371,99 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173.371,99 RON

din 173.371,99 RON estimat