Atribuită Cumpărare directă

1/ TEAVA 30 X 30 X 2 - 6M - 15 buc x 33.61 lei 2/ TEAVA 60 X 40 X 3 - 6M - 5 buc x 80.67 lei 3/ TEAVA 100 X 100 X 4 - 6M - 2 buc x 225.21 lei 4/ CORNIER 60 X 60 -6M - 3 buc x 117.65 lei 5/ OTEL LAT 40 X 5 - 6 M - 4 buc x 31.09 lei 6/ EV-ZC200 ZAVOR CU ARC 200MM - 1 buc x 12.18 lei 7/ PLACA DOUA ROLE GHIDAJ L 31MM - 3 buc x 14.29 lei 8/ ROLA APLICATA CU RULMENT PROFIL V60MM - 3 buc x 50.42 lei 9/ ELECTROZI SUPERTIT 2.5X350MM – 13 kg x 12.61 lei 10/ DISC METAL 125X1.6X22MM - 10 buc x 5.04 lei 11/ EMAIL IDEEA GRI METAL KOBER 4L - 2 buc x 84.03 lei

Număr anunț
DA26105441
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.423,95 RON
Valoare atribuită
2.423,95 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.423,95 RON

din 2.423,95 RON estimat