Atribuită Cumpărare directă

pensule pt vopsit nr 8 2 buc pensule pt vopsit nr 5 2 buc pensule pt vopsit nr 3 1 buc vopsea email visiniu 3kg 2 buc vopsea email negru 2 buc lavabil 15 l 1 buc amorsa 5l 1 buc diluant 5 l

Număr anunț
DA26112720
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT POPESTI COMUNA GOLESTI JUDETUL VALCEA (CUI 29471367)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,60 RON
Valoare atribuită
241,60 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,60 RON

din 241,60 RON estimat