Atribuită Cumpărare directă

10 3028679 USCATOR MAINI HD28SLA BUC 5,00 441,29 1.854,16 352,29 20 1023433 RAFT PREMIUM 180X90X40 100 KG GRI BUC 1,00 170,90 143,61 27,29 30 7057321 SET LADA FRIGORIFICA 24L+10L I250 SET 2,00 74,90 125,88 23,92 40 7049366 SISTEM RACIRE TERASA 15M 863 BUC 1,00 108,00 90,76 17,24

Număr anunț
DA26105674
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.214,41 RON
Valoare atribuită
2.214,41 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.214,41 RON

din 2.214,41 RON estimat