Atribuită Cumpărare directă

Construire statii de autobuz - proiect tip_Lemn_Conform proiect tehnic

Număr anunț
DA26108678
Autoritate contractantă
Comuna Buturugeni (Consiliul Local Buturugeni) (CUI 5519603)
Furnizor / câștigător
VLADOR PRODUCŢIE MOBILIER GRĂDINĂ SRL (CUI 36327160)
Cod CPV
45213311-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat