Atribuită
Cumpărare directă
Folie PVC materila polietilena transparenta, stabilizanta UV, grosime 0.15 mm; capac WC material PVC, complet echipat, culoare alb, cu rama; policaronat grosime 10 mm, lungime 6 m, latime 2.1 m, structura 2 pereti, protectie UV pe 1 fata; canal cablu semirotund 70x18 mm, material PVC ignifugat, forma constructiva semirotunda, capac inclus, accesorii de prindere ptr montajul traseelor de cabluri sau conducuctori, canal cablu 15x10x2 mm material PVC ignifugat ptr montajul traseelor de cabluri sau conducuctori,canal cablu 25X16X2 mm material PVC ignifugat ptr montajul traseelor de cabluri sau conducuctori, maner ptr mobila material PVC, finisaj cromat M4X96 mm, broasca mobila cu butuc materil metalic, nichelat, diametru 19 mm, adancime 22 mm, chei incluse
- Număr anunț
- DA26109983
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.196 RON
- Valoare atribuită
- 6.196 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.