Atribuită
Cumpărare directă
MidasAnAir 3040 este un aparat pentru dezinfectia aerului foarte eficient. Este inofensiv, nu are efecte secundare, este usor de folosit fara nici un fel de instructaj facut inainte. Aparatul foloseste radiatia UV-C pentru a obtine eficienta maxima in distrugerea micro-organismelor. • oprește răspândirea bolilor și bolilor; • ajută la păstrarea obiectelor și documentelor arhivate; • cavitatea rezonantă generează un nivel ridicat de energie per mp., astfel, nivelul de microorganisme din aer este redus drastic (93-99%); • fără resturi toxice; • elimină total nevoia de utilizare a substanțelor chimice produse, protejând astfel utilizatorii și mediul; • economii semnificative de energie; • fără ozon
- Număr anunț
- DA26105255
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
- Furnizor / câștigător
- MASELECTRO LIGHT S.R.L. (CUI 36713714)
- Cod CPV
- 31515000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.225,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.225,40 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.