Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat 12000 btu mitsubishi , montat in camera serverelor , pretul include unitate interna , unitate externa , kit montaj in limita a 3ml de traseu frigorific , suporti , ui/ue , demontat aparat existent. garantie 2 ani , conform garantiec producator. mai putin

Număr anunț
DA26103815
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Calarasi (CUI 13604637)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.436,97 RON
Valoare atribuită
2.436,97 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.436,97 RON

din 2.436,97 RON estimat