Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza servicii de consultanta WORLD ATHLETICS pentru achizitia "Sistem cronometraj si instrumente pentru masuratori", conform Specificatiilor tehnice nr. 93742/04.08.2020 si modelului de contract, anexate.

Număr anunț
DA26119010
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Furnizor / câștigător
AH SPORT PROJECTS CONSULTING SRL (CUI 37818638)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat