Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: DZ-P109 POMPA DE STROPIT ACUMULATOR 16L 1 buc K-othrine l x 2 buc Ratibrom 5kg x 2 buc

Număr anunț
DA26105896
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI 14962412)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
920,17 RON
Valoare atribuită
920,17 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

920,17 RON

din 920,17 RON estimat