Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE MATERIALE DE CONSTRUCTII, CARE SA CONTINA: CORNIER 30x30-3BUC,ELECTROZI 4.5KG,CAPACE PLASTIC 20x20 100BUC,CAPACE PLASTIC 30x20 30BUC,PISTOL SILICON 1BUC,PIATRA VANATA -10KG,CIMENT LA 40KG - 15+10+5+10=40SACI,TEAVA 60x40x2 - 9BUC,PLASA Ø 4 - 10 BUC,DIBLU 6x60 -20BUC,DIBLU 8x80 -20,OSB Ø 10 - 4BUC,PANOU BORDURAT 1.7-2.5 - 1BUC,ROATA ROABA 1BUC,CIMENT (ROMCIM) 40KG/SAC - 3SACI,RULETA 5M -1BUC,RULETA 7.5M -1 BUC,TEAVA 50x30x2 -4BUC,TEAVA 20x30x2 -1 BUC,TEAVA 20x20x2 -15 BUC,GRUND LA 4L -1BUC,BALAMA Ø 25 -4 BUC.
- Număr anunț
- DA26130950
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- SABADEL DANIEL SRL (CUI 26104129)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.559,66 RON
- Valoare atribuită
- 3.559,66 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.