Atribuită
Cumpărare directă
PIRULO Jungly Banana 36x45g -1cut; PIRULO Watermelon 36x67g -1cut; PIRULO FRUTTI 20X64 g -1cut; TOPGUN Strawberry Cone 24x91g -1cut; JOE Cone Ball Melon 50x67 g -1cut; JOE CONE BALL CACAO 50X73 G -1cut; Joe ConeBall Strawberry 50x67 g -1cut; TOPGUN Choco Cone 24x93g -1cut; OREO CONE 16X67g -1cut; JOE Chocomania 42x59g -1cut; NESQUIK Stick 42x55g -1cut;
- Număr anunț
- DA26115123
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII CL SALISTE SRL (CUI 17181335)
- Furnizor / câștigător
- NECDAN DISTRIBUTION SRL (CUI 21831665)
- Cod CPV
- 15555100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 717,12 RON
- Valoare atribuită
- 717,12 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.