Atribuită Cumpărare directă

aparat aer conditionat portabil 13000 btu pentru camera 102

Număr anunț
DA26111395
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,63 RON
Valoare atribuită
1.596,63 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,63 RON

din 1.596,63 RON estimat