Atribuită Cumpărare directă

RULETA 5M RULETA 50M CAPSE NR.24/6 INDEX POST-IT NOTES EVIDENTIATOR BIBLIORAFT 7.5 CM TEXTMARKER EVIDENTIATOR GALBEN PIX K15

Număr anunț
DA26122582
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
30192200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535,83 RON
Valoare atribuită
535,83 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

535,83 RON

din 535,83 RON estimat