Atribuită Cumpărare directă

HP 1536 - 1 buc Lexmark MX317 – 5 buc Canon LBP 2900 – 1 buc Brather L2712DN – 6 buc HP Laser MFP 135A – 2 buc

Număr anunț
DA26122703
Autoritate contractantă
COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
Furnizor / câștigător
TONER SOLUTIONS SRL (CUI 27020700)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.579,85 RON
Valoare atribuită
3.579,85 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.579,85 RON

din 3.579,85 RON estimat