Atribuită Cumpărare directă

EXPLOATARE MASA LEMNOASA P 4131/1664072 CORBU HARJULA

Număr anunț
DA26118232
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC SOMES-TIBLES (CUI 15334904)
Furnizor / câștigător
NEO DARSIM SRL (CUI 32087294)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.881,58 RON
Valoare atribuită
12.881,58 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.881,58 RON

din 12.881,58 RON estimat