Atribuită Cumpărare directă

hartie igienica 27 x 10.0841 prosoape de hartie 10x 6.3030 sapun lichid 10x 5.8820

Număr anunț
DA26130903
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
BROTHERS CENTER SRL (CUI 23908730)
Cod CPV
33700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,12 RON
Valoare atribuită
394,12 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,12 RON

din 394,12 RON estimat