Atribuită Cumpărare directă

- Standard Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac - Porturi LAN 1 x RJ-45 - Porturi WAN 1 x RJ-45 - Rata de transfer Ethernet (Mbps) 10/100/1000 - Securitate: WPA-PSK - WPA2-PSK - Antena: 2 x antene interne dual-band per unitate Deco - Frecventa (GHz) 2.4 - 5 - Rata de transfer WI-FI (Mbps) 300 + 867 - Alimentare 100 - 240 V / 50 - 60Hz - Tehnologie MU-MIMO - Parental Control - Guest Network - Dimensiuni (mm): 90.7 x 190 - Altele Beamforming - Auto Path Selection - Self-Healing - AP Steering - Band Steering

Număr anunț
DA26118536
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
FATHER EQUIPMENT S.R.L. (CUI 34714713)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770 RON
Valoare atribuită
770 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770 RON

din 770 RON estimat