Atribuită
Cumpărare directă
Se va realiza o imprejmuire perimetrală (cu laturile de 44m şi 23m), cu înălţimea de minim 5m, care va avea in componenta stalpi din teava rotunda 76.1x3mm, rama cu plasa împletită sarma zinc 2x10m şi 1.5x10m, confectii metalice diverse inglobate total sau partial in beton de ciment (B100 si B150) din profil I24 OL37, tabla neagra, otel beton profil neted, vopsitorii la balustrade, grile si parapete metalice email alchidic. Confectionarea si montarea de porti metalice de acces din panouri de plasa de sarma, pe rama de otel laminat (profile). Autoritatea contractantă a achiziţionat următoarele materiale a căror valoare nu intră în calculul valorii estimate: - Oţel beton profil neted OB37 stas 438 D=8mm, 1039,20 kg; - Ţeavă rotundă 76.1x3mm, lungime teava 6m, 190 buc.; - Plasă împletită sârmă zinc H=2m, 680mp; - Plasă împletită sârmă zinc H=1.5m, 1020 mp. Cumpararea directa realizata din catalogul electronic SEAP va fi finalizata prin încheierea unui contract de lucrari.
- Număr anunț
- DA26114004
- Autoritate contractantă
- Comuna Calinesti (CUI 5050611)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRL (CUI 25707881)
- Cod CPV
- 44313100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.324,92 RON
- Valoare atribuită
- 30.324,92 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.