Atribuită
Cumpărare directă
1 Prosoape hartie Lucart Strong Multi-use 2 str. 22x23 cm 175 m, 2 Rol/bax LU852360 SET 2.00 39.10 0.00 78.20 2 Folii protectie pentru documente A4 40 microni 100/set Noki FOLDOCA4 SET 3.00 5.24 0.00 15.72 3 Mapa A4 din plastic cu elastic 15 mm Centrum 80016 BUC 5.00 4.00 0.00 20.00 4 Rezerva odorizant Freshmatic frezie & iasomie 250 ml Air Wick REZAWFIW BUC 2.00 11.00 0.00 22.00 5 Rezerva odorizant Freshmatic Smooth satin & Moon lilly 250 ml Air Wick REZAWSM BUC 2.00 11.00 0.00 22.00 6 Rezerva odorizant Freshmatic Cool Linen & White Liliac 250 ml Air Wick REZAWCW BUC 2.00 11.00 0.00 22.00 7 Hartie igienica Deluxe Delicate Care, 3 straturi, 8 role/set Zewa 17999 SET 2.00 12.62 0.00 25.24 8 MANUSI EXAMINARE NITRIL NITRYLEX FARA PUDRA CLASSIC ALBASTRU L 100/SET 30019004
- Număr anunț
- DA26120458
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265,92 RON
- Valoare atribuită
- 265,92 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.