Atribuită
Cumpărare directă
Orasul Negresti Oas doreste achizitionarea de servicii de telecomunicatii constand in: la Centru de Informare Turistica - Internet cu următoarele caracteristici: Până la 300 Mbps viteză de download; Până la 150 Mbps viteză de upload; Trafic nelimitat în internet; 1 adresă IPv4 publică fixă; Telefonie fixa si fax, CATV; la Centru Social: Internet cu următoarele caracteristici - Până la 300 Mbps viteză de download;Până la 150 Mbps viteză de upload;Trafic nelimitat în internet; 1 adresă IPv4 publică fixă; Telefon fix; la Centrul de afaceri: Internet cu următoarele caracteristici - Lățime de bandă garantată; De la 90 Mbps viteză garantată de acces Până la 1 Gbps viteză de transfer în metropolitan; Până la 5 TB spațiu de stocare în Digi Storage; Telefon fix cu 10 numere interioare; Telefonie mobila 8 abonamente - Telefonie cu minute nelimitate în orice rețea națională fixă și mobilă; Trafic nelimitat de internet.
- Număr anunț
- DA26163478
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64227000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.821,04 RON
- Valoare atribuită
- 9.821,04 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.