Atribuită Cumpărare directă

GEL DEZINFECTANT MAINI KLINTENSIV, 5L DOZATOR SAPUN ABS CU SENZOR 1100ML SD 110 Capacitate: , STERISOL DEZINFECTANT DE NIVEL INALT RTU 5L

Număr anunț
DA26122119
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC RALUCA RIPAN (CUI 5399450)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.786 RON
Valoare atribuită
7.786 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.786 RON

din 7.786 RON estimat