Atribuită Cumpărare directă

Produs dezinfectant de uz general cu concentratie 70%. Se utilizeaza atat pentru igiena personala, cat si ca dezinfectant pentru suprafete. Pentru dotarea truselor de prim-ajutor.

Număr anunț
DA26129792
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI 26789162)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,96 RON
Valoare atribuită
174,96 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,96 RON

din 174,96 RON estimat