Atribuită Cumpărare directă

Platforma detecție si raportare focare Covid-19 Instalare server privat, configurare certificat SSL si implementare masuri suplimentare de protecție a datelor biometrice cu caracter personal

Număr anunț
DA26123223
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
72212900-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.276,93 RON
Valoare atribuită
20.276,93 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.276,93 RON

din 20.276,93 RON estimat